Opioidsete peptiidide test

229,00

Opioidsed peptiidid (gluteno- ja kasomorfiinid) avaldavad psühhotroopset mõju ning tekitavad häireid närvivahendusainete toimimises.

 

Kategooria:

Opioidsete peptiidide testi kasutatakse neuroloogiliste ja psüühiliste häirete (depressioon, skisofreenia, ärevus, ATH, epilepsia, parkinson jm) ning autismi  korral. Neid on leitud ka kõrva-, nina- ja kurgu probleebleemidega haigetel, samuti liigese- ja hingamisteede haiguste, psoriaasi ja muude terviseprobleemide puhul.
Gluteeni- ja kaseiinivabast dieedist võib olla abi mitmete haiguste korral. Glutenomorfiinid tekivad teraviljavalgu gluteeni puuduliku lõhustumise tagajärjel ning kasomorfiinid piimavalgu ehk kaseiini puuduliku lõhustumise tagajärjel.
Opioidsed peptiidid määratakse uriinianalüüsiga.

Kuidas toimida:

  1. Telli opioidsete peptiidide test ja maksa pangalingiga.
  2. Lisa tellimusele märkuste lahtrisse oma nimi, e-posti aadress, telefoninumber ja  postiaadress.
  3. Sulle saadetakse tellimuses märgitud aadressile testi tegemise komplekt koos juhisega ning tagasisaatmiseks vajalike dokumentide ja ümbrikuga.
  4. Kui oled testi ära teinud, paki see ümbrikusse ning telli järgi kuller. Kasuta kulleri tellimisel tagasisaatmise dokumentides toodud tellimuse numbrit. Testi saatmine on paketi hinna sees.
  5. Analüüs teostatakse Taani laboris Nordic Laboratories, testi vastuste ooteaeg kuni 4 nädalat.
  6. Kui testi tulemused on valmis, saadetakse need Sulle e-mailile.

Hind ei sisalda nõustamist.